BKS Roztocze - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Tomasz Pakuła
status Gadu-Gadu

Losowa galeria

Budowa 4Fiter Areny 14.07.2011
Ładowanie...

Wspierają nas:

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostrzeżenie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My, jako administratorzy strony, nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.  

Sport.pl

Zczuba.tv

Wywiady

Opinie (TVK Zamość)

W październiku gościem programu "Opinie", prowadzonego przez Antoniego Kołodziejczuka w TVK Zamość, byli Radosław Niziołek i Tomasz Pakuła, zawodnicy Błotnego Klubu Sportowego Roztocze, z którymi dyskutowano o piłce błotnej. Zapraszamy do obejrzenia programu.

Radio Eska 

1) 

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu o piłce błotnej z Tomaszem Pakułą - grającym trenerem Błotnego Klubu Sportowego Roztocze Krasnobród, wyemitowanego kilka dni temu w Radiu ESKA Zamość (październik 2011).

Wywiad

2)

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z udziałem Tomasza Pakuły, który był emitowany w radiu ESKA w listopadzie 2011. W audycji Tomasz poruszył tym razem temat aktywności w społeczeństwie, celów zawodowych oraz sportu i rekreacji.

Wywiad tutaj.

3)

 

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Tomaszem Pakułą – prezesem Stowarzyszenia Polskiej Piłki Błotnej, wyemitowanego na początku marca 2012 w Radiu ESKA Zamość.

W rozmowie poruszono temat współpracy SPPB z PZPN, wyjazdu BKS Roztocze na MŚ w piłce błotnej do Szkocji, planach stowarzyszenia, piłce bąbelkowej, rozgrywkach Playareny w sezonie 2011/12, spotkania autorskiego w Krasnobrodzie z Masternakiem i Mistrzostwach Zamojszczyzny w Squasha.

WYWIAD

Audycja Sportowa Ole
 

We wtorek, 12 września, gośćmi Audycji Sportowej Ole w Katolickim Radiu Zamość (90,1 FM lub www.radiozamosc.pl) byli przedstawiciele Błotnego Klubu Sportowego Roztocze: Tomasz Pakuła, Rafał Pachołek, Sylwia Mieszczyńska, Katarzyna Lewandowska, Radosław Niziołek i Zbigniew Masternak (połączenie telefoniczne).

Zapraszamy do odsłuchania audycji tutaj.

Fotoreportaż

Spot radiowy BKS

We wtorek, 13 września, nagrany został spot radiowy Błotnego Klubu Sportowego Roztocze. Możesz go posłuchać tutaj.

Grunwald 1410 – zwycięska „bramka” Polaków z Niemcami. 601 lat później: był rok 2011. Tomasz Pakuła po meczu sparingowym w Krakowie z Błotną Reprezentacją założył w Krasnobrodzie Błotny Klub Sportowy Roztocze. W pierwszym, historycznym meczu na 4Fiter Arenie BKS zremisował z Arsenalem 3:3. Po dwóch miesiącach przygotowań BKS Roztocze został pierwszym Mistrzem Polski w Piłce Błotnej; chwilę później dołożył kilka innych trofeów. Jak potoczyła się dalsza przygoda błotniaków? Sprawdź na www.pilkablotna.futbolowo.pl.     

Wiadomości24.pl

Zapraszam do lektury wywiadu z portalu wiadomosci24.pl, w którym opowiadam o Błotnym Klubie Sportowym Roztocze i mojej działalności w klubie.

Polska - Niemcy 8:3

Wracamy dzisiaj do meczu Polska vs. Niemcy, którego głównymi aktorami byli piłkarze Błotnego Klubu Sportowego Roztocze. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z meczu (zdjęcia Piotr Kawka - studio K z Puław).

Katolickie Radio Zamość

Stowarzyszenie Polskiej Piłki Błotnej BKS Roztocze - Prezes Tomasz Pakuła po wyborach (serwis informacyjny 01.12.2011)

TVK Zamość

 

Zapraszam do obejrzenia Magazynu Miejskiego - Sport z dnia 5 grudnia, w którym przedstawiono szeroką relację z Walnego Zebrania Stowarzyszenia Polskiej Piłki Błotnej BKS Roztocze. 

Magazyn Miejski - Sport

I love piłka błotna!

Reklama

Klub partnerski z Belgii

Park linowy

Partner wyjazdu na ME

Mistrzostwa Świata

SZKOCJA

FINLANDIA

Oficjalny przewoźnik

Polecamy

DRUK NA ODZIEŻY

Najnowsza galeria

Opinie TVK Zamość - listopad 2011
Ładowanie...

Zegar

Ankiety

Czy stworzenie błotnej drużyny na Roztoczu to dobry pomysł?

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 40
BKS Roztocze 9:3 Politechnika Opolska
Browarne Brzuszki Szczecin 0:13 BKS Roztocze
BKS Roztocze 3:2 KS Motocyklowe.pl Wyszka

Wyszukiwarka