BKS Roztocze - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Tomasz Pakuła
status Gadu-Gadu

Losowa galeria

Opinie TVK Zamość - listopad 2011
Ładowanie...

Wspierają nas:

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostrzeżenie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My, jako administratorzy strony, nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.  

Sport.pl

Zczuba.tv

BKS Roztocze TV

BKS Roztocze 25 lipca 2011 r. uruchomił kanał BKS Roztocze TV w serwisie YouTube. Klub z Krasnobrodu będzie miał swoje konto jako kolejny klub sportowy w Polsce.

Filmy BKS Roztocze TV będą promowane na stronie serwisu pod loginem użytkownika „bksroztocze”. Na swoim kanale redakcja BKS Roztocze TV będzie publikować materiały wideo z dopingiem kibiców z meczów, materiały  ze spotkań Błotnego Klubu Sportowego Roztocze oraz nagrania związane z piłką nożną błotną.

Pierwsze nagrania, które prezentujemy przedstawiają fragmenty meczu BKS Roztocze - Arsenal Lublin, który został rozegrany 16 lipca 2011 i zakończył się remisem 3:3. Był to debiut BKS Roztocze.

Miłego oglądania!

Miło nam poinformować, że dzięki uprzejmości Pana Mariana Dobrowolskiego z Zamościa piłka błotna zyskuje na popularności. Pan Marian przygotowuje dla BKS nagrania dotyczące działalności Stowarzyszenia Polskiej Piłki Błotnej i meczów Błotnego Klubu Sportowego Roztocze. Serdecznie dziękujemy!

A dzisiaj zapraszamy do obejrzenia filmu z meczu Polska - Niemcy, który został rozegrany 31 lipca 2011 r. na 4Fiter Arenie w Krasnobrodzie.

Wracamy też do meczu Polska vs. Niemcy, którego głównymi aktorami byli piłkarze Błotnego Klubu Sportowego Roztocze. Zdjęcia Piotr Kawka - studio K z Puław.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z meczu piłki błotnej BKS Roztocze Krasnobród - OAKP Arsenal Lublin, który odbył się 16 lipca na 4Fiter Arenie w Krasnobrodzie. Był to debiut błotnej drużyny z Krasnobrodu, a jednocześnie jedyny remis (3:3) jaki zanotowali "Błotniacy" - BKS nie przegrał dotychczas żadnego meczu w błocie!

Realizacja - Marian Dobrowolski

I love piłka błotna!

Reklama

Klub partnerski z Belgii

Park linowy

Partner wyjazdu na ME

Mistrzostwa Świata

SZKOCJA

FINLANDIA

Oficjalny przewoźnik

Polecamy

DRUK NA ODZIEŻY

Najnowsza galeria

Opinie TVK Zamość - listopad 2011
Ładowanie...

Zegar

Ankiety

Czy stworzenie błotnej drużyny na Roztoczu to dobry pomysł?

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 40
BKS Roztocze 9:3 Politechnika Opolska
Browarne Brzuszki Szczecin 0:13 BKS Roztocze
BKS Roztocze 3:2 KS Motocyklowe.pl Wyszka

Wyszukiwarka