BKS Roztocze - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Tomasz Pakuła
status Gadu-Gadu

Losowa galeria

Debiut BKS w obiektywie Karola Jańczuka
Ładowanie...

Wspierają nas:

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostrzeżenie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My, jako administratorzy strony, nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.  

Sport.pl

Zczuba.tv

Mistrzostwa Polski 2011

Błotny Klub Sportowy Roztocze

zaprasza na

I Mistrzostwa Polski w Piłce Błotnej 2011

Krasnobród, 21 sierpnia 2011

Zgłoś swoją drużynę i zdobądź tytuł Mistrza Polski!

 

REGULAMIN i formularz zgłoszeniowy.

 

Zgłoszenia i informacje:

Tomasz Pakuła

pilkablotna@op.pl

tel. +48 517787627

 

BKS Roztocze Mistrzem Polski!

Błotny Klub Sportowy Roztocze Krasnobród został zwycięzcą I Mistrzostw Polski w Piłce Błotnej. Był to historyczny tryumf, bo BKS został pierwszym Mistrzem Polski w tej dyscyplinie.

BKS Roztocze, założony dopiero dwa miesiące temu, był jednym z faworytów do tytułu. Miłą niespodziankę sprawiły jednak rezerwy drużyny (BKS II), które zostały wicemistrzem Polski – w finale, który był bratobójczym pojedynkiem, pierwsza drużyna BKS pokonała po strzałach Zbigniewa Masternaka kolegów z błotnego boiska 2:0. Klub z Krasnobrodu potwierdził świetną dyspozycję i udowodnił, że w tej chwili ma najsilniejszą kadrę w Polsce Na najniższym stopniu podium stanął Arsenal Lublin. 

Krasnobrodzcy piłkarze dominowali także w tytułach indywidualnych. Królem Strzelców, z 4 strzelonymi golami, został Zbigniew Masternak (to także Najstarszy Zawodnik mistrzostw). Świetnie spisał się Wojciech Marczak z BKS Roztocze II, Najmłodszy Zawodnik turnieju, który został Najlepszym Napastnikiem i Strzelcem Najpiękniejszej Bramki (mocny i precyzyjny strzał z przewrotki w meczu z Arsenalem). Tytuł Najlepszego Pomocnika trafił do Tomasza Pakuły, Najlepszego Obrońcy do Wojciecha Kudełko, Najlepszego Bramkarza do Przemysława Czubata, a Najlepszego Zawodnika I Mistrzostw Polski do Dawida Kuczmaszewskiego (wszyscy BKS Roztocze). Tytuł Drużyny Fair Play trafił do BKS Roztocze II, kierowanego przez Michała Mękala.

- Były to pierwsze Mistrzostwa Polski w błocie, więc była to impreza nowatorska. Cieszę się jednak ze sporego zainteresowania kibiców (mecze obejrzało ok. 200 widzów). Mistrzostwa uważam za udane, było słonecznie, dopisali gracze i kibice, którzy solidnie dopingowali, a nawet momentami skandowali nazwiska. Po prostu… była świetna zabawa! Teraz trzeba myśleć o planach na przyszłość, nie możemy stanąć na laurach, żyć jedną imprezą i jednym tytułem. W dalekich planach myślę już z kolegami o kolejnych zawodach. Chciałbym, by za rok o tytuł Mistrza Polski powalczyło przynajmniej dwa razy więcej drużyn niż w roku obecnym. Dodam, że za kilka dni złożę kandydaturę Polski do organizacji Błotnych Mistrzostwa Świata, więc jest prawdopodobne, że w 2012 roku na Roztoczu będzie okazja do obejrzenia błotnych meczów z udziałem ponad 250 drużyn – powiedział po meczu Tomasz Pakuła, prezes BKS Roztocze Krasnobród.  

Na zakończenie zawodnikom zostały wręczone medale Mistrzostw Polski, które wręczyli Wiesław Chmielowiec, Stanisław Jędrusina, Sławomir Zawiślak i Kazimierz Mielnicki oraz statuetki z tytułem „Działacz i Promotor Piłki Nożnej Błotnej w Polsce 2011”. Trafiły one do Tomasza Pakuły (założyciela BKS Roztocze), dwóch oficjalnych polskich drużyn grających w piłkę błotną – Błotnej Reprezentacji z Krakowa i BKS Roztocze Krasnobród, dziennikarzy Kamila Kusiera i Tomasza Tomczewskiego z Gazety Zamojskiej, redakcji Lubelskiej Piłki, Michała Furlepy (Dyrektora OSiR Biłgoraj), Mateusza Gielmudy (za udostępnienie działki na boisko w Krasnobrodzie), Urzędu Miasta i Gminy w Krasnobrodzie, Zbigniewa Masternaka (za szeroką promocję dyscypliny), Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasnobrodzie, Michała Mękala (koordynatora BKS), Karola Jańczuk (oficjalnego fotografa BKS) i Krzysztofa Zuba (sędziego piłki błotnej).

Patronat Honorowy nad I Mistrzostwami Polski w Piłce Błotnej sprawowali: Wojewoda Lubelski Genowefa Tokarska, Przewodniczący Rady Powiatu Zamojskiego Kazimierz Mielnicki, Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak, Starosta Zamojski Henryk Matej, Burmistrz Miasta i Gminy Krasnobród Wiesław Chmielowiec, Dyrektor Krasnobrodzkiego Domu Kultury Mariola Czapla, Dyrektor OSir Biłgoraj Michał Furlepa i zamojski biznesmen Michał Malec.

TP

Mistrz Polski w Piłce Błotnej 2011: Błotny Klub Sportowy Roztocze Krasnobród

Wicemistrz Polski w Piłce Błotnej 2011 : BKS Roztocze II

Brązowy medalista I Mistrzostw Polski w Piłce Błotnej: Arsenal Lublin

 

Najmłodszy Zawodnik: Wojciech Marczak

Najstarszy Zawodnik: Zbigniew Masternak

Król Strzelców: Zbigniew Masternak

Strzelec Najpiękniejszej Bramki: Wojciech Marczak

Drużyna Fair Play: BKS Roztocze II

Najlepszy Napastnik: Wojciech Marczak

Najlepszy Pomocnik: Tomasz Pakuła

Najlepszy Obrońca: Wojciech Kudełko

Najlepszy Bramkarz: Przemysław Czubat

Najlepszy Zawodnik: Dawid Kuczmaszewski

 

Tytuł „Działacz i Promotor Piłki Nożnej Błotnej w Polsce 2011”:

- Błotna Reprezentacja Kraków

- Błotny Klub Sportowy Roztocze

- Tomasz Pakuła

- Gazeta Zamojska: Kamil Kusier i Tomasz Tomczewski

- Michał Furlepa

- Mateusz Gielmuda

- Urząd Miasta w Krasnobrodzie

- Lubelska Piłka

- Zbigniew Masternak

- Ochotnicza Straż Pożarna Krasnobród

- Karol Jańczuk

- Michał Mękal

- Drukarnia Wyrób Pieczątek ul. Bema, Zamość

- Krzysztof Zub.

Kadry medalistów

Błotny Klub Sportowy Roztocze Krasnobród: Przemysław Czubat (bramkarz), Tomasz Pakuła (kapitan), Dawid Kuczmaszewski, Wojciech Kudełko, Zbigniew Masternak, Jakub Koisz, Kamil Kusier, Katarzyna Lewandowska, Radosław Niziołek, Karolina Rusztyn

BKS II: Aleksandra Sawiak (bramkarz), Michał Mękal (kapitan), Ewelina Piskor, Patryk Momot, Piotr Borowiec, Łukasz Kowalczuk, Sylwia Mieszczyńska, Wojciech Marczak, Sylwia Droździel

Arsenal Lublin: Damian Kuźniak (kapitan), Zbigniew Zabołotny, Jakub Kowal, Andrzej Kowal, Wojciech Bednarczuk, Janusz Bohdanowicz, Michał Król, Łukasz Filipczuk, Piotr Staszek.


I love piłka błotna!

Reklama

Klub partnerski z Belgii

Park linowy

Partner wyjazdu na ME

Mistrzostwa Świata

SZKOCJA

FINLANDIA

Oficjalny przewoźnik

Polecamy

DRUK NA ODZIEŻY

Najnowsza galeria

Opinie TVK Zamość - listopad 2011
Ładowanie...

Zegar

Ankiety

Czy stworzenie błotnej drużyny na Roztoczu to dobry pomysł?

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 40
BKS Roztocze 9:3 Politechnika Opolska
Browarne Brzuszki Szczecin 0:13 BKS Roztocze
BKS Roztocze 3:2 KS Motocyklowe.pl Wyszka

Wyszukiwarka