Vlepy BKS - I seria

Zagramy w Biszczy

• autor: pilkablotna, 2014-07-28 23:01

Park Wodny WaterShow w Biszczy-Żarach zaprasza na festyn na sportowo i tanecznie!

W niedzielę, 3 sierpnia, nad zalewem Biszcza-Żary odbędzie się festyn na sportowo i tanecznie, którego organizatorami się Park Wodny WaterShow i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy.

Park Wodny WaterShow  – tor przeszkód i wodny plac zabaw w jednym, został otwarty w pierwszy weekend tegorocznych wakacji. Jest to atrakcja przyciągająca gości – jako tor sprawnościowy dla grup zorganizowanych czy też miejsce spotkań i sportowej rywalizacji dla dzieci, a także dorosłych i całych rodzin. Tym razem jego właściciele zapraszają do wspólnej rywalizacji sportowej, a wieczorem – do hucznych tańców i swawoli. Na początek sympatycy piłki nożnej będą mogli obejrzeć mecze w jej alternatywnej odmianie, czyli piłce błotnej. Zagrają BKS Roztocze Krasnobród (pierwszy Mistrz Polski, pierwszy zdobywca Pucharu Polski), LC Chełm (aktualny zdobywca Pucharu Polski, finalista ubiegłorocznych Mistrzostw Polski), a także nowopowstała lokalna drużyna – BKS Biszcza. Dalej wszyscy chętni będą mogli rywalizować w licznych konkursach: rzeźbienia w piasku na plaży, wyścigach kajakowych załóg dwuosobowych, WaterShow Zawodach na wodnym torze przeszkód, grze w siatkówce na wodzie oraz turniejach w Boxera i Air Hockey’a. Najlepsi zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami. Wesoła atmosfera zostanie przepleciona z koszmarem spoza granicy snów, bo tego dnia w Biszczy będzie promowana książka pt. „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 mrocznych opowiadań, licznych ilustracji i porządna dawka grozy rodem z Roztocza! Wieczorem miłośnicy muzyki tanecznej będą mogli bawić się z zespołami Meffis, Kasia Łukasik, Tex, Motif i Si Quest. Podczas koncertu tego pierwszego będzie nagrywany teledysk do utworu pt. „Gicia” (Meffis feat. Kasia Łukasik).

Park Wodny WaterShow w Biszczy jest największym tego typu parkiem wodnym w Polsce. Podobne tory przeszkód są w Dubaju, Chorwacji, Egipcie. Biszcza staje się więc wyjątkowym światem zabawy, a lokalni działacze zapowiadają, że w trwające wakacje zorganizują jeszcze kilka ciekawych wydarzeń. Park wodny jest otwarty w letnim sezonie codziennie, a z bieżącymi szczegółami dotyczącymi sportów wodnych w Biszczy można zapoznawać się na fanpage’u „Park Wodny Biszcza-Żary Watershow” na Facebooku.

Park Wodny Biszcza WaterShow – jedyny w swoim rodzaju w Polsce! Do zobaczenia w Biszczy.